קורס ברמנים בזמן אמיתי - יתרונות

החיים הטובים באמת - במרחק חודש מכם!

דמיינו עולם בו אתם השחקנים הראשיים.

עולם בו כולם צריכים אתכם, רוצים אתכםורוצים להיות אתם...

דמיינו מקום שבו אתם מככבים ערב ערב, וכולם באים לראות אתכם בפעולה

מקום בו אתם מרגישים באמת בו כמו מלכים, ועוד משלמים לכם על זה כסף

שם מלא:

דוא"ל

טלפון:

מתעניין ב:

tag

עשה לכם חשק? רוצים גם? זה הזמן להפסיק לדמיין ולהירשם לקורס ברמנים של "זמן אמיתי"

 

למה? כי ברמנים עושים (ונהנים) יותר, וזו ממש לא קלישאה:

  • תמיד שמח: בניגוד למקומות עבודה אחרים, "הלקוחות" שלכם הם בליינים שמחים, שרק רוצים לבלות וליהנות
  • הבמה שלכם: עמדת הבר היא כמו במה לשחקן, ואתם הכוכבים האמיתיים - כל העיניים נשואות אליכם, אתם מחוזרים כל הזמן וכולם רוצים את קרבתם
  • ים כסף: עבודת הבר היא כיפית וזורמת, ועבור כל התענוג הזה עוד משלמים לכם כסף. ברמנים טובים מקבלים בין 50-100 ₪ לשעת עבודה. בחישוב חודשי, תוכלו להרוויח 10,000 ₪ בחודש. שווה? שווה בטירוף!

 

אבל, כמו בכל תחום - כדי להגיע לסכומים הללו צריך להיות מקצוענים וללמוד את סודות המקצוע מהטובים ביותר בתחום. "זמן אמיתי", כבר אמרנו?

במהלך קורס ברמנים של "זמן אמיתי" תלמדו מקרוב את שפת הברמנים שתהפוך אתכם למקצוענים בתחום - מותגי האלכוהול השונים, סוגי לקוחות, קוקטיילים, שירות, מכירות, יצירתיות בבר ועוד המון. הקורס כיפי, קליל וחווייתי, ובמהלכו תפגשו המון חברים חדשים, שמבינים - כמוכם - שהחיים הטובים במרחק חודש אחד מהם.

עבודה בהתחייבות אחרי הקורס: בסיום הקורס, אנו מתחייבים להפנות אתכם לעבודה באחד המקומות השווים בעיר שלכם. אפשר לבקש יותר מזה?

מחזירים את ההשקעה תוך חודש: על קורס ברמנים של "זמן אמיתי" ניתן לשלם על חשבון הפיקדון הצבאי. אם לא רוצים בכך, נמצא לכם מסלול קורס ברמנים מיוחד בו תוכלו להשתלב בתנאיםהמתאימים לכם ביותר. בטח תשמחו לדעת גם שרוב הברמנים שמתחילים לעבוד, מחזירים את ההשקעה על הקורס בטווח של חודש.

 

אז למה אתם מחכים? לא חבל על הזמן?
אם אתם אוהבים את החיים הטובים, רוצים עבודה מגניבה וזורמת, אוהבים לעשות כסף מעולה, ורוצים עבודה שתיהנו ממנו ערב-ערב - מקומכם איתנו, בקורס הברמנים המוביל בישראל - שמסדר לכם עבודה בהתחייבות.

זמן אמיתי - ברמנים עושים (ונהנים) יותר

1700-50-5-006 התקשרו עכשיו!

או כנסו לאתר www.zmanamiti.co.il

נבנה ע"י :    אינטרנט פולפאוור  בניית אתרים   |  עיצוב ע"י  Bee Creations