קורס ברמנים

קורס ברמנים בזמן אמיתי

קורס ברמנים בזמן אמיתי, בית ספר לברמנים המוביל בישראל - מטרתו ללמד את מקצוע הברמן בסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר ולשבץ את בוגרי קורס ברמנים של בית ספר לברמנים, זמן אמיתי, בענף הבר בישראל. קורס הברמנים של זמן אמיתי הינו השילוב המושלם בין קורס ברמנים מקצועי שמסדר לכם עבודה לקורס חווייתי בו תגלו את עולם הבר והאלכוהול. ברמנים זה זמן אמיתי וברמנים עושים יותר!

שם מלא:

דוא"ל

טלפון:

מתעניין ב:

tag
קורס ברמנים לחיילים משוחררים על חשבון הפיקדון

קורס ברמנים על חשבון הפיקדון מאפשר לכם לעבוד בכל מקום שרק תרצו לאחר השחרור המיוחל. הקורס, המיועד לחיילים משוחררים בגילאי 24-21, כולל חומר מקצועי רחב שיהפוך אתכם לברמנים מיומנים ומצליחים.
קורס ברמנים בזמן אמיתי - יתרונות

החיים הטובים באמת - במרחק חודש מכם!
קורס מיקסולוגים של זמן אמיתי - קוקטייל של מקצוענות מאחורי הבר

בתקופה האחרונה מסעיר את ישראל טרנד חדש - קוקטיילים. אלפי בליינים הפוקדים את הברים ברחבי הארץ מבקשים לשתות קוקטיילים יצירתיים ומיוחדים, ולא מסתפקים יותר במשקה פשוט כמו בירה או יין. ברמנים שאינם מתמחים בסודות עולם המיקסולוגיה עלולים להיות נבוכים וחסרי אונים וידע מול דרישת הבליינים ולא להיענות לצרכיהם.

מתחשק לכם לעבוד בסביבת עבודה צעירה, דינאמית ומגניבה ועוד להרוויח המון כסף? זמן אמיתי - בית ספר לברמנים המוביל בישראל – מזמין אתכם ללימודי קורס ברמנים חוויתי שיהפוך אתכם לברמנים הכי טובים בעיר.

קורס ברמנים של זמן אמיתי מועבר בשיטה ייחודית להכשרת ברמנים לעבודת שטח, המשלבת את כל האלמנטים הדרושים בעבודת בר אמיתית. זאת באמצעות לימוד יסודות המקצוע בסטנדרטיים הגבוהים ביותר, מידע מקיף אודות עולם האלכוהול הרחב, מגוון תרגולים בזמני לחץ, אימונים מאסיביים בתנאי אמת, סדנאות להעלאת תודעת השירות והמכירות ועוד שיטות שיסייעו לכם להשתלב בקלות בענף.

לצד מסלולי הלימוד המגוונים המותאמים אישית לכל תלמיד, תזכו ללמוד מהמדריכים הטובים והמיומנים ביותר, בעלי השפעה רבה בחיי הלילה בישראל וניסיון עצום בתחום - 
הכל כדי שתוכלו ללמוד מהמקצוענים ביותר. בנוסף, כדי להתעדכן בזמן אמת בכל המתרחש בענף ובברים מצליחים בארץ, תלמידי הקורס יפגשו עם ברמנים ותיקים שידווחו מה באמת קורה בשטח.

כדי שתוכלו לשלב בין לימודים להנאה, שיעורי קורס ברמנים של זמן אמיתי מתקיימים במתחמים מיוחדים שזהים לברים אמיתיים. זאת בשילוב מוזיקה מקפיצה וכל הציוד הנדרש מסביב, כדי שתזכו לטעום מחיי הלילה התוססים שמאפיינים את המקצוע. כמו כן, בזמן אמיתי מאמינים שברמן טוב יודע מה הוא מוזג ללקוח ולכן השיעורים כוללים טעימות של למעלה מ-130 משקאות.

זמן אמיתי מעניקה לבוגריה תעודת הסמכה בינלאומית במקצוע המוזגות המוכרת על-ידי ארגון הברמנים העולמי. תלמידינו שעובדים במיאמי, ניו יורק, סידני, לונדון ושאר מוקדים חמים ברחבי העולם, ישמחו לספר לכם כי דיפלומת זמן אמיתי שווה המון ולא רק בארץ. בנוסף, אנו מתחייבים להפנות את כל בוגרי הקורסים לעבודה בתחום ועומדים מאחוריהם עד להשתלבותם המוצלחת במקצוע.

אז למה אתם מחכים? זמן אמיתי מזמינה אתכם לחוות, לטעום ולעבוד בצד הנכון של עולם הבר!

קורס ברמנים מקצועי

נבנה ע"י :    אינטרנט פולפאוור  בניית אתרים   |  עיצוב ע"י  Bee Creations