איגוד הברמנים הישראלי I.G.B.S

Israeli Guild of Bar and Services

 

ישראל מיוצגת ב-IBA על ידי זמן אמיתי באמצעות איגוד הברמנים הישראלי IGBS אשר הוקם ומנוהל על ידי זמן אמיתי.

הארגון אחראי על קיומן של תחרויות הברמנים והפליירינג הארציות, משתתף בכנסים בינלאומיים ועוזר לבוגרי זמן אמיתי בהשמה לעבודה ברחבי העולם.

לצפייה ברשימת המדינות המיוצגות ב-IBA

 

IBA, או בשמו המלא International Bartenders Organization הינו אירגון גג עולמי לענף הבר.

חברות באירגון, נכון לשנה שחלפה (והמספר גדל), 76 מדינות שונות.

כל מדינה מיוצגת על-ידי גילדת בר לאומית שבראשה נשיא איגוד וסגנו.

לארגון נותני חסות רבים מענף האלכוהול העולמי (בשפת הארגון הם נקראים:  ASSOCIATED MEMBERS)  (: בקארדי-מרטיני, רמי-קואנטרו, אבסולוט, מונין, גרנד מרניה ועוד).

ה-IBA מחויב לקידום ענף הבר העולמי ולהגדלת שיתוף הפעולה בין עסקני אלכוהול ממדינות שונות, מעביר סדנאות הדרכה במקומות שונים בעולם (ב-3 שנים הקרובות סדנאות אלו מתקיימות בצ'כיה) ומקיימים, אחת לשנה, כנס בן חמישה ימים שבמסגרתו מתקיימות תחרויות הבר והפלייר-טנדינג העולמיות.

כל גילדה החברה באירגון מחויבת לקידום ענף הבר במדינה, לרישום חברים נוספים בגילדה ובארגון (כוחו של כל ארגון הוא במספר החברים המשתייכים אליו). להפקת תחרויות ברמנים ופלירינג לאומיות. צמד הזוכים בתחרויות הלאומיות נשלח לייצג את המדינה בתחרויות העולמיות.

תהליך הצטרפותה של גילדה חדשה אל ה-IBA מתחיל בשלוש שנות צפייה שבמסגרתן נבדקות פעילויות הארגון, קצב רישום החברים שלה, מידת מחויבותה ועמידתה בהפקת תחרויות הבר הלאומיות.

בשל ייצוג ישראל באיגוד ה IBA – ע"י זמן אמיתי – אנחנו יכולים לסדר לך עבודה ב 75 מדינות האיגוד!

נשיא איגוד הברמנים הישראלי הוא הבעלים של זמן אמיתי, דמות מאוד מוכרת בעולם הבר העולמי ולכן – סידור העבודה פשוט וקל עבורנו. 

חותמת האיגוד העולמי מופיעה על תעודת הסיום של בוגרי זמן אמיתי, הקורס מתנהל בסטנדרטים בינלאומיים ולכן ההשמה מתקבלת בזרועות פתוחות. 

כל הזכויות שמורות לזמן אמיתי בע״מ | מפת האתר | הצהרת נגישות
דילוג לתוכן