סדנת קוקטיילים

הרשמה לסדנה

סדנת הקוקטיילים החווייתית של זמן אמיתי היא הפעילות המושלמת לאירוע שמח, מגבש ומקורי. אלכוהול, כמו מוזיקה, הוא משהו שנוגע בכולנו ולכן הסדנה מתאימה לכל סוגי האוכלוסיה, כאשר לכל קבוצה נתאים את "הסאונד" הפרטי שלה.
הכנת הקוקטיילים היא רק תירוץ בשבילנו כדי להרים את האנשים שלכם מהכיסאות. לגרום להם לצחוק, לדבר, לשקשק ולשתות. יחד ניצור לכם ערב ייחודי וטעים, ונבטיח חוויוית שיזכרו לעוד הרבה זמן.

בסדנה אתם עומדים להיות הברמנים מאחורי הבר, ויחד עם החבר'ה שלכם ליצור, לשקשק ולהכין מגוון רחב של קוקטיילים בעזרת הכלים האיכותיים של אנשי המקצוע.
אז… בין אם אתם חבר'ה מגובשים מהצבא או חברים מהעבודה, אנשי לילה או אנשי יום המחפשים חווייה אלכוהולית מגניבה ומיוחדת – סדנת הקוקטיילים החווייתית של זמן אמיתי תפורה עליכם בול.

מה עושים במהלך סדנת קוקטיילים של זמן אמיתי?

במהלך סדנאות קוקטיילים, תצטרפו ברוטציה אל מדריך אלכוהול מקצועי, ובהנחייתו תלמדו את אופן ההכנה של הקוקטיילים שתמיד הזמנתם בבר וגם של משקאות מיוחדים שאף פעם לא שמעתם עליהם. את המשקאות תכינו לעיני שאר המשתתפים, והכל בעזרת כלי בר מקצועיים ואלכוהול איכותי תוצרת חוץ בלבד. בזמן שאתם משקשקים, שאר המשתתפים יקבלו טיפים לבר הביתי, ישמעו סיפורים מעניינים על קוקטיילים ופיקנטרייה העוסקת במותגים השונים. במהלך הסדנה תטעמו מגוון קוקטיילים מכל משפחות הקוקטיילים הקיימות. תוך 20 דקות האלכוהול יעשה את שלו, והקסם וההנאה יתפשטו באוויר…

מי מעביר את הסדנה?

יש לנו מדריכי סדנאות קוקטיילים שהם חבר'ה צעירים, רעננים, כריזמטיים ומצחיקים בעלי ידע עצום בנושא תרבות השתייה ואלכוהול. הם ישמחו לחלוק אותו איתכם על פי תיאום ציפיות מקדים עם המזמין. הסדנה יכולה להיות אינפורמטיבית או חוויתית, במינון בו אתם תבחרו.

למי מיועדת סדנת קוקטיילים?

סדנת הקוקטיילים החווייתית שלנו היא כלי נהדר עבור מעסיקים רבים על מנת לספק לעובדיהם פעילות מהנה שבונה ומחזקת את היחסים בין משתתפיה. במהלך הסדנה העובדים הופכים להיות "ברמנים ליום אחד", משתתפים בתחרויות מגבשות שיוצרות עבודה משותפת ומוציאות אותם מיחסי עבודה ליחסי חברות. הבילוי המשותף, השחרור תוך שתיית האלכוהול והאפשרות המהנה של עובדים להתרחק מהקוד ההתנהגותי במשרד – מבטיחים אירוע שלא יישכח.

סדנת קוקטיילים חווייתית כמו שלנו פופולארית במיוחד באירועים פרטיים כמו ימי הולדת, מסיבת רווקים ורווקות, יום הולדת 18, חוגי בית, ערבי גיבוש של חברות, חנוכת בית ולכל נפש שרוצה לשמוח.

אין הגבלה לכמות המשתתפים בסדנה.

איפה קורה כל הכיף הזה?

אנחנו יכולים להגיע אליכם לאן שתבחרו, עם כל הציוד שלנו: למשרדי החברה, לבית הפרטי וגם לחוף הים הקרוב.
איפה שתבחרו אנחנו נהיה שם. אפשרות נוספת היא אירוח באחד מסניפי זמן אמיתי הפרוסים בכל רחבי הארץ:

מתחם זמן אמיתי בהרצליה – רחוב דוד המלך 1 (בניין הפורום, צומת כפר שמריהו).
מתחם זמן אמיתי בב"ש -שלושת בני עין חרוד 70
מתחם זמן אמיתי חיפה – רחוב ההסתדרות 21 (צומת הצ'ק פוסט).
מתחם תרבות השתייה שלנו בת"א – רחוב אליפלט 23, ת"א.

לפרטים נוספים על סדנאות קוקטיליים של זמן אמיתי – השאירו פרטים או התקשרו 054-3234301

כל הזכויות שמורות לזמן אמיתי בע״מ | מפת האתר | הצהרת נגישות
דילוג לתוכן