סדנת וויסקי

הרשמה לסדנה

וויסקי, או בשמו "מי החיים", הוא המשקה המכובד ביותר בעולם המשקאות ודורש יחס מיוחד.
אנחנו, בזמן אמיתי, מציעים לאלה מכם שרוצים להעמיק, להבין ולאתגר את החיך שני סוגי סדנאות וויסקי העוסקות בפלא תבל הנפלא הזה: סדנת עולם הוויסקי ו"סדנת סינגל מאלט":

סדנת עולם הוויסקי
בסדנה זו נעשה סיבוב מסביב לעולם ונבקר במעצמות הוויסקי המרכזיות:
ננחת תחילה בסקוטלנד, יצרנית הוויסקי המכובדת וממנה נעבור לאירלנד, יריבתה המושבעת של סקוטלנד הטוענת לכתר של המצאתם של מי החיים.
בטיסה ישירה וללא עצירות בדרך נעבור לארה"ב ולבורבון שלה, ונבין את הפרשנות האמריקאית לוויסקי ומה עשה ג'ק דניאלס כדי להיות ג'נטלמן בכך שעידן את טעם הוויסקי שלו עבור נשים.
אחר כך נעבור לקנדה, שגם הוויסקי שלה חווה 15 דקות של תהילה בעולם.
נעבור קצת על חידושים בעולם הוויסקי ובעיקר נתמקד ביפנים, שפרצו לאחרונה דרך משמעותית בייצור וויסקי.

לעוד: סדנאות אלכוהול

סדנת סינגל מאלט
סדנת סינגל מאלט מתאימה לאלה מביניכם שמרגישים שמגיע להם יותר ורוצים להכיר מקרוב את הוויסקי הטוב בעולם – וויסקי הסינגל מאלט.
במהלך הסדנה נאתגר את החיך בטעימה עיוורת של 7 מותגי וויסקי סינגל מאלט מכל העולם, תוך התמקדות בסקוטלנד, יצרנית הסינגל מאלט הגדולה בעולם.
סקוטלנד היא המדינה המאופיינת ביותר עם הסינגל מאלט וויסקי, ויש בה את המספר הרב ביותר של מזקקות המייצרות וויסקי מסוג זה. אך אין זה אומר כי וויסקי מסוג זה אינו מיוצר במדינות אחרות, שכן, סינגל מאלט וויסקי מיוצר גם באירלנד, יפן ומדינות נוספות.
בנוסף לכל אלו, נבצע סקירה כללית של עולם הוויסקי – מה מקורותיו, כיצד הוא מיוצר, מהם איזורי ייצור הוויסקי ומה ההבדלים בין הוויסקי המגיע מכל אחת מהן.
בשתי סדנאות הוויסקי הללו נערוך טעימות של מגוון סוגי וויסקי בכוסות טעימה מקצועיות תוך הדרכה צמודה ומקצועית.

לפרטים נוספים על סדנאות וויסקי של זמן אמיתי – השאירו פרטים או התקשרו: 054-3234301

כל הזכויות שמורות לזמן אמיתי בע״מ | מפת האתר | הצהרת נגישות
דילוג לתוכן