תעסוקה לבוגרי זמן אמיתי – כל מה שרציתם לשאול

החלטתם לעשות קורס ברמנים, להיות חלק מהמקצוע הטוב ביותר בעולם. לתת שירות, לארח, לערבב משקאות, למזוג אלכוהול יוקרתי לכוסות שאין בבית, או וודקה רדבול עם קש מתכלה, כי אתם ירוקים. אז נכון, העבודה הזו היא מסיבה אחת גדולה שאף פעם לא נגמרת, הרי באיזו עוד עבודה, לשתות אלכוהול, לשמוע מוזיקה, להכיר אין ספור אנשים, זה חלק אינטגרלי ממשמרת?

אבל, אנו גם רוצים להרוויח, כאשר אתם טובים במשהו, אף פעם אל תעשו אותו בחינם. אפילו אם דרינקים ללא הפסקה מספקים אתכם.

שכר הברמן משתנה מבר לבר, גם מבחינת גובה השכר וגם באופן בו משלמים את המשכורת. בתור התחלה, ישנו חוק. חוק הטיפים שנכנס לתוקף בתחילת 2019, בחוק נקבע כי כל הטיפים אותם מקבל צוות השירות של הבר, מסעדה או מועדון, יחשבו כהכנסה של בעל העסק, כאשר בתלוש השכר החודשי, הברמן מקבל אותם לאחר ניכוי מס הכנסה, פנסיה וביטוח בריאות.

בפועל, ישנם מספר תרחישים הקורים בברים השונים. מצב אחד הוא שכלל המשכורת מתבססת על טיפים בלבד, והמעסיק מתחייב להשלים לשכר שעתי מינימלי הנקבע להחלטת בעל העסק למקרה והצוות לא הגיע אליו באמצעות טיפים בלבד, בדרך כלל סכום המינימום להשלמת המעסיק יהיה סביב ה60 ש"ח לשעה ובכל מקרה לא יהיה פחות משכר מינימום. בדרך כלל זו צורת התשלום המועדפת במועדונים וחלק מהברים השכונתיים,ולרוב במקומות אלו, השכר השעתי גבוה בהרבה, כמה הרבה? יכול להיות גם 200 ש"ח לשעה, תלוי איפה אתם עובדים.

ישנם מקומות המשלמים משכורת בסיס, שעתית לרוב, ובדרך כלל תהיה קרובה לשכר מינימום וזאת בנוסף לטיפים אותם מרוויח צוות הבר. שיטה זו נפוצה בבתי קפה, מסעדות וברים שכונתיים בעיקר ובמקומות אלו השכר יכול לנוע בין 60 ש"ח לשעה ועד, ובכן, אין תקרה, תלוי בכם.

יש גם ברים בהם השכר הוא קבוע לרוב, בין אם שעתי או יומי, ולא כולל טיפים בחלק מהמקרים. מקומות אלו הם בדרך כלל ברים לאירועים או אולמות אירועים, בהם השארת טיפים היא שולית וניתנת כאקסטרה לשכר. השכר הממוצע ליום או ערב שכזה יהיה סביב ה450 ש"ח, או קצת יותר.

בכל מצב שהוא, שכר הברמן הוא מהגבוהים בתחום נותני השירות ומושפע ישירות מרמת הברמן או הברמנית העובדים בבר. ככל שתהיו טובים יותר, תעבדו במקומות טובים יותר ותרוויחו יותר כסף. ניסיון הוא חשוב בעיצוב דמותכם כברמנים ולפעמים מתחילים במקומות עם שכר פחות גבוה בכדי לגדול ולהתקדם, ולפעמים נופלים בדיוק ללוע הארי, או הארנק הפתוח.

בזמן אמיתי אנו מאמינים בברמנים ובברמניות שאנו מייצרים ומגדלים וגאים בכל בוגר ובוגרת העובדים בתעשייה המגוונת שלנו בישראל. כל כך מאמינים, שאנו בטוחים שכל בוגר או בוגרת שלנו ימצאו עבודה לאחר שישלימו את קורס הברמנים המקצועי ביותר בישראל והיחיד המספק תעודת ברמן בינלאומית של איגוד הברמנים הבינלאומי – ה-IBA. תעודה זו מספקת הוכחה לברים בישראל וכל העולם כי אתם ברמנים רציניים ומעולים והיא אישור הנדרש בהרבה מקומות, ורק זמן אמיתי יכול לחתום על תעודה זו, בהיותו חבר האיגוד הרשמי מישראל.

ובתור שחקן מרכזי מבין קובעי הטון של תעשיית חיי הלילה הישראלים, זמן אמיתי באמצעות חברת השמה פרטית, בקשר רציף עם מאות ברים מכל הסוגים בכל הארץ, רשימה הגדלה כל הזמן, ונועדה לדבר אחד בלבד, לקשר אתכם עם המקום בו אתם רוצים לעבוד. תצטרפו למקומות בהם עובדים בוגרינו בין אם זה הפורום בבאר שבע, השלוותה בתל אביב, מסעדת טאיזו הטובה בישראל, ברי הקוקטיילים

המובילים בארץ כמו הבלבוי והאימפריאל או הבר השכונתי שלכם. זה לא קשה, כמעט כולם הם בוגרים שלנו. כל שעליכם לעשות הוא להרשם לקורס, ולבוא מוכנים להרוויח.

רוצים גם כן לעבור קורס ברמנים של זמן אמיתי ולהפוך לבוגרים שלנו? לחצו כאן

כל הזכויות שמורות לזמן אמיתי בע״מ | מפת האתר | הצהרת נגישות
דילוג לתוכן