קורס ברמנים בזמן אמיתי – המדריך השלם לקורסים שלנו

יצאת לבר, הסתכלת על הברמן או הברמנית וחשבת, המקום שלי הוא שם לידם?, אתה מרגיש שיש בך משהו מיוחד, את מרגישה שאין הרבה בנות כמוך? כנראה שיש צדק במחשבה הזו. ברמנים אמיתיים מרגישים את זה בעצמות, בהתאהבות בתנועה של היד כשהיא מוזגת לתוך כוס משקה אלכוהולי, בנשימה העמוקה שלוקחים כאשר נכנסים לבר חדש או ישן או כל בר, כי זה הבית.

אנחנו כאן כדי לתת לכם את המפתחות לבית הזה.

זמן אמיתי, בית הספר הראשון והמוביל בישראל, מייסד ומנהל את איגוד הברמנים הישראלי הרשמי והחבר הישראלי היחיד בארגון הברמנים העולמי, הוא המקום היחיד שיתן לכם את המעטפת הנכונה ביותר והמתאימה ביותר בכדי ללמוד כל מה שצריך לדעת על תחום חיי הלילה והאלכוהול, תוך חוויה בלתי נשכחת שבסופה גם תהיו זכאים לקבל תעודת ברמן בינלאומית, תעודה שרק זמן אמיתי מוסמך לתת בישראל. ויש לנו גם קורס ברמנים לחיילים בסדיר…

אפשרויות הלימוד משתנות ומותאמות לצורך שלכם, התלמידים, או יותר נכון לומר, הברמנים לעתיד. שלושה סוגי קורסים עיקריים ישנם בזמן אמיתי ברחבי הארץ.

קורס ברמנים על חשבון הפיקדון הצבאי

קורס המורכב מששה עשר מפגשים בשעות הערב, פעמיים או שלוש בשבוע ובני 5.5 שעות כל מפגש, לסך הכל של 88 שעות. קורס ברמנים על חשבון הפיקדון הצבאי הינו מורחב ומקיף ומכיל בתוכו מעבר לחומר התיאורטי סדנת קוקטיילים מתקדמים, סדנת קפה, שעות תרגול פרקטי מרובות ואף הכנת פרויקט אישי חוויתי הקשור באלכוהול וחיי לילה. קורס זה ניתן לתשלום על ידי הפקדון הצבאי ומסווג כקורס מקצועי על ידי משרד התמ"ת ומעניק גם תעודת מוזגות ממשלתית בנוסף לתעודת ארגון הברמנים.

קורס ברמנים מקצועי

קורס המורכב משלושה עשר מפגשים בשעות הערב, פעמיים או שלוש בשבוע ובני 4 שעות כל מפגש לסך הכל של 52 שעות. קורס ברמנים מקצועי יותר ממוקד מטרה, נועד לאלו הרוצים לסיים מהר יותר ובלי להתפשר על איכות. קורס זה מורכב מחומר תיאורטי ותרגולים פרקטיים ומסיימיו זכאים לתעודת ארגון הברמנים.

קורס ברמנים בשישי

קורס המורכב מעשרה מפגשים בשעות הבוקר, כל יום שישי, בני 5 שעות כל אחד לסך הכל של 50 שעות. חיפשתם קורס ברמנים לחיילים בסדיר? קורס שישי גם הוא ממוקד מאוד ומתאים מאוד לחיילים בסדיר שלא יכולים להגיע באמצע שבוע, או למי שעובד באמצע שבוע ושישי זה היום הפנוי בו אפשר ללמוד איך, מה ומתי לשתות אלכוהול, וכמובן למי שרוצה לשתות בצהריים. גם הוא מזכה את בוגריו בתעודת ארגון הברמנים.

בסניפים מסוימים ישנן פעילויות נוספות, כגון סיור למזקקת הוויסקי הראשונה בישראל, מילק אנד האני, בסניף תל אביב, סיור למזקקת וודקה וג'ין ירושלמית לתלמידי עיר הקודש או התמחות בפורום בבאר שבע לדרומיים.

זמן אמיתי על סניפיו ברחבי הארץ מעביר בשנה כ130 קורסים, כ70 מתוכם פרופשיונל ושישי ועוד כ60 קורסי פיקדון. למעלה מ2000 ברמנים בשנה מסיימים הכשרה בזמן אמיתי, בין בתי הספר הגדולים ביותר בעולם בהיקף זה.

בהיותנו החלוצים בישראל ובין הגדולים בעולם, בתוספת היותנו היחידים בישראל הרשאים לחתום על תעודה המוכרת על יד ארגון הברמנים הבינלאומי, זמן אמיתי על מדריכיו, הברמנים ואנשי האלכוהול מהמובילים בחיי הלילה, לא רודף אחרי הטרנדים בעולם האלכוהול הישראלי, זמן אמיתי הוא מי שקובע אותם. בחירה בקורס ברמנים בזמן אמיתי היא בחירה בלהיות הברמן שכולם רוצים להיות. הרבה רוצים לחקות את זמן אמיתי, וכולם ירצו לחקות אתכם אחרי שתהיו גם אתם חלק מהתופעה הנקראת זמן אמיתי.

כל הזכויות שמורות לזמן אמיתי בע״מ | מפת האתר | הצהרת נגישות
דילוג לתוכן