בית ספר לברמנים באילת - קורס ברמנים באילת - זמן אמיתי

סניף אילת: בר האקדמיה, (מרכז תיירות)

רוצים ללמוד מקצוע חווייתי, רווחי ומרגש? רוצים להפוך לברמנים שנמצאים תמיד במרכז הבמה ומתרגשים ערב ערב ממקצוע לילי, סקסי ומרתק? 

בית ספר לברמנים באילת של זמן אמיתי ממוקם בפאב האקדמיה בעיר, והתלמידים לומדים בן את כל סודות העבודה מאחורי הבר בדגש על עבודה פרקטית בברים , מסעדות, מועדונים בעולם ומלונות, כיאה לעיר מרובת מלונות ובילויים כמו אילת.

אחד היתרונות של קורס ברמנים מקצועי של זמן אמיתי באילת הוא שהוא מועבר בתנאי בר אמיתיים, דבר המקנה לתלמידים תחושת עבודה אמיתית מאחורי הבר. התלמידים לומדים נהלי פתיחה וסגירה של בר אמיתי, ניהול מלאי, עבודה בתנאים שונים, התמודדות עם עבודה תחת מוזיקה ולחץ, הקפדה על סדר וניקיון, וכמובן את כל רעיון האחריות שעומד מאחורי ניהול בר.

כמו כן, כל תלמיד העובר קורס ברמנים של זמן אמיתי באילת הופך להיות חלק ממאגר ברמנים שעושים אקסטרות  בהפקות גדולות ובמסיבות עם אמנים מהשורה הראשונה בארץ ובעולם (כל זאת מעבר לעבודה הקבועה בתור ברמנים בבתי מלון, ברים או מועדונים בעיר).

כבית ספר לברמנים, סניף זמן אמיתי אילת משתף פעולה עם כל הברים, המועדונים והמלונות בעיר בהכוונה לעבודה - רשת ישרוטל, רשת פתאל, מועדון השאטו, קרייזי אלפנט מועדון ה-VIEW, גהה מגה בר, פאב המאנקיס, מועדון הג'ויה, הפנטגון, ועוד המוני מקומות מעולים שתוכלו לעבוד בהם).

שם מלא:

דוא"ל

טלפון:

מתעניין ב:

tag


נבנה ע"י :    אינטרנט פולפאוור  בניית אתרים   |  עיצוב ע"י  Bee Creations