סדנת יין

הרשמה לסדנה

איזה יין תבחרו בתפריט היינות שמוגש לכם במסעדה או בבר? איך תתאימו יין מושלם לארוחת ערב מושלמת? אדום או לבן? אולי מבעבע? סדנאות יין של זמן אמיתי יתלנו לכם את כל התשובות החשובות על יינות

יין – לשתות, ליהנות ולדעת…
הכרם הראשון, כמו גם השכרות הראשונה, מיוחסים בתורה לנח: "ויחל נח איש האדמה וייטע כרם. ויישת מן היין וישכר ויתגל בתוך אהלו" (בראשית ט' כ'-כ"א). ומאז כולנו חוגגים!!!
מצוות שתיית היין היא חלק בלתי נפרד מהיהדות. החל מקידוש ליל שבת וארבע הכוסות בליל הסדר ועד מסורת העדלאידע בפורים, אבל איך שותים יין לא כתוב באף פסוק. מזל שאלוהים חשב גם על סדנאות היין של זמן אמיתי…
היין הוא המשקה היחיד שזכה לברכה פרטית משלו: "ברוך אתה ה' אלקינו מלך העולם, בורא פרי הגפן". ואם מביאים יין יותר משובח מהקודם אף מברכים: "ברוך אתה ה' אלוקינו מלך העולם הטוב והמיטיב".
אם אין לכם מושג מה עושה יין לאיכותי ומשובח ואיך מבדילים בין הסוגים השונים – סדנת יין של זמן אמיתי תיקח אתכם למסע מרתק בעולם היין בכלל, ועולם היין הישראלי בפרט.
במהלך הסדנה ניגע בהיסטוריה של עולם היין הישראלי ובכלל – זני ענבים ואיזורי גידול מרכזיים, נערוך היכרות עם יקבים שונים ונדון בהבדלים שבין ה"עולם החדש" ל"עולם הישן".
כמו כן נבצע הקשר בין יין לאוכל, נבין איזה יין מתאים ומשדרג איזה סוג של מאכלים ולהיפך.
מטרת סדנת יין הינה פיתוח הידע וההבנה בעולם היין – כיצד טועמים יין, מה משמעותה של התווית שעל הבקבוק, היכן וכיצד נאחסן יין, מה נשתה היום ועם מה נחכה לבר המצווה של הנין.

סדנת יין שלנו כשרה וכוללת מגוון טעימות של יינות מובילים.

לפרטים נוספים על סדנאות יין של זמן אמיתי – השאירו פרטים או התקשרו 054-3234301

כל הזכויות שמורות לזמן אמיתי בע״מ | מפת האתר | הצהרת נגישות
דילוג לתוכן