קורס ברמנים בינלאומי – על המדינות המכירות בקורס שלנו

להיות חלק ממשהו גדול, עולמי, בינלאומי, חוצה יבשות. לקבל את ההכרה הרצינית, והאמיתית היחידה במקצוע הברמן, הנחשק בכל מקום. להיות בעלת חותמת מוכרת, שאת ברמנית אמיתית ואיכותית. שאיפה גדולה לכל ברמן או ברמנית. שאיפה היכולה להתממש בקלות, אך ורק על ידי זמן אמיתי.

זמן אמיתי הינו בית הספר הראשון בישראל  וקיים משנת 1989, עוד מהימים בהם מועדון היה דיסקוטק וברמנים היו בודדים בענף לא גדול, בלשון המעטה. הרבה עבר מאז, הענף גדל וצמח, ברים, מועדונים, מסעדות ואירועים צצו כפטריות אחרי הגשם, או רד בול אחרי הוודקה וקמה דרישה גדולה מאוד לברמנים וברמניות בעלי הבנה וידע, עם יכולות אישיות ובינאישיות ברמה גבוהה.

זמן אמיתי לקח את המושכות ואת ההובלה בהקניית המונח תרבות שתייה בישראל והכשרת האנשים שיכניסו את התרבות הזו לכל בר באשר הוא. לאורך השנים בית הספר התפתח, גדל והשתנה בהתאם לצרכי התעשייה וממשיך לגדול ולהתאים עצמו לתקופה, ואף לוקח חלק מרכזי מאוד בהכתבת הטרנדים והעניין בתחום.

זמן אמיתי הקים את איגוד הברמנים הישראלי IGBS  המייצג את הברמנים הישראלים, גם בארצנו הקטנה, אך חשוב מכך, בעולם. איגוד הברמנים הישראלי שהוקם ומנוהל על ידי זמן אמיתי אחראי על דברים רבים, ביניהם תחרויות בינלאומיות רשמיות, מענקים לברמנים, ליווי וסיוע לברמנים, והוא היחיד אשר מוכר על ידי ארגון הברמנים העולמי הרשמי ה -IBA – INTERNATIONAL BARTENDERS ASSOCIATION .

ארגון הברמנים העולמי בו חברות כ77 מדינות והמספר ממשיך לעלות, מאגד את מיטב הברמנים העולמיים ואחראי לרמה מקצועית גבוהה של כל החברים והחברות בארגון. רק מדינות החברות בארגון רשאיות להנפיק תעודת ברמן בינלאומית וזאת דרך ארגון רשמי המייצג כל מדינה, זמן אמיתי הוא בדיוק זה.

בישראל ובעולם תעודה המוכרת על ידי ארגון הברמנים העולמי היא תנאי הכרחי ברוב הברים, בטח הרציניים שבהם. ברחבי העולם, כאשר תגיעו לבר ותבקשו עבודה, זה הדבר הראשון אותו יבקשו מכם. ורק תעודה מוכרת תזכה את בעליה בעבודה הנכספת.

מספר המדינות בהן תעודת הברמנים של זמן אמיתי וארגון הברמנים העולמי נדרשת הוא גדול מאוד ומקיף את המדינות הגדולות ביותר בעולם. רוצים לעבוד בארה"ב ולא בעגלות?, או להרחיב את הטיול בדרום אמריקה ולעבוד על הדרך במקסיקו, ברזיל, ארגנטינה, קולומביה, צ'ילה, פרו ועוד?. אולי לבלות זמן במזרח, לערבב משקאות בסין, סינגפור, תאילנד, מולדת הרדבול או בכלל להפוך את הודו למקום של אלכוהול ולא רק עשן. אתם בערבה האוסטרלית? למה שלא תמזגו בירה לכל מי שמבקש, ומבקשים שם הרבה. האיחוד האירופי מדגדג לכם? תמזגו וויסקי לאנגלים במשחק כדורגל או לצרפתים באתר סקי, מה עם לחגוג את האוקטוברפסט, חג הבירות הגרמני, בתור ברמנים ולא רק שתיינים? תכירו את הולנד ואמסטרדם לא רק דרך קופי שופס, אלא כמוכרי אלכוהול עם ראש בעננים וחיוך מאוזן לאוזן. תלמדו איטלקים לשתות יותר מיין וליקרים שלהם, תחגגו בברים בדנמרק ושוודיה, תרימו בטברנות ביוון וקפריסין. מה עם אוסטריה, דרום אפריקה, הונגריה, קובה, ניו זילנד?.

כל אלו הן רק רשימה חלקית של מדינות בהן תעודת הברמנים של זמן אמיתי מתקבלת כחותמת איכות רשמית של ארגון הברמנים העולמי.

בחרתם קורס ברמנים של זמן אמיתי? קיבלתם כרטיס כניסה לחיי הברים של כל העולם. אנחנו חותמים על זה.

כל הזכויות שמורות לזמן אמיתי בע״מ | מפת האתר | הצהרת נגישות
דילוג לתוכן